6
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Katowice – filmy promocyjne i reklamowe

Tylko skuteczne spoty reklamowe

Katowice

ul. Sobieskiego 11 lok. CD18
40-084 Katowice
katowice@festekipa.pl
tel. 22 299 12 15

Martyna Kaczmarek

Koordynator projektu

Filmy promocyjne i reklamowe

Zważywszy na to, jak bardzo w ciągu ostatnich lat filmy promocyjne (zwłaszcza te emitowane w Internecie) stały się popularne, ich wyższości nad innymi nośnikami reklamy nie trzeba już chyba udowadniać. Jeśli jednak nadal nie czujesz się w pełni przekonany do podjęcia decyzji o stworzeniu własnego filmu produktowego, obejrzyj kilka naszych produkcji!

Logo OXIMOProdukcja wykonana między innymi techniką 3D na potrzeby kampanii spotów reklamowych w telewizji.

Gra świateł, nagrania live action i zastosowanie techniki 3D na wysokim poziomie. Do tego muzyka skomponowana specjalnie dla Ciebie. Nie boimy się żadnych pomysłów – w naszej ekipie są fachowcy, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem.

 

Produkcja wykonana na planie spotu Sektosep, przy użyciu innych rekwizytów i ujęć + animacja końcowa wykonana techniką 3D.

Billboard sponsorski wykonany z myślą o telewizji. Chociaż stworzyliśmy go tak, by był spójny z reklamą produktu, znacznie się od niej różni. Billboardy są bowiem regulowane wieloma przepisami, z którymi jesteśmy na bieżąco. Z chęcią stworzymy je przy okazji nagrań do reklamy czy filmu promocyjnego.

 

Logo WUP GdańskProdukcja dla dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przedstawiający projekt „Kierunek na pracę”.

W filmie zawarliśmy prosty przekaz, który jest kwintesencją działań WUP w ramach nowego projektu. Połączenie animacji, filmu live action i lektora stworzyło bardzo naturalny obraz. Dzięki temu klip jest wiarygodny i wzbudza zaufanie. Jednocześnie przekazuje ważny, społeczny komunikat.

 

Logo KrossWiosenny spot reklamowy polskiej marki rowerowej Kross. Zdjęcia zrealizowano na południu Hiszpanii w okolicach Malagi.

W przypadku reklam produktów warto postawić je w roli głównego bohatera i pokazać w jak najlepszym świetle. Tak właśnie staramy się robić, jednak w niesztampowy i przyciągający uwagę sposób. Jeżeli wymaga to wyjazdu za granicę – nie ma problemu. Zależy nam na jak najlepszym wyniku współpracy i zadowoleniu naszego klienta.

 

Logo DFDS SeawaysProdukcja filmu dla DFDS Seaways. Rejestracja prac remontowych statku Norman Spirit zmieniającego się w Calais Seaways.

Ilu z nas ma szansę zobaczyć, jak wyglądają prace remontowe na ogromnym statku? Dzięki wyjątkowemu wideo zrealizowanemu dla DFDS Seaways jest to możliwe! Film pozwoli klientom na poznanie możliwości i oferty firmy. Dodatkowo zachęci też postronnych odbiorców, których film po prostu zaciekawi. Dzięki temu zwiększy się liczba wyświetleń, wejść na stronę i social media, a co za tym idzie – lepsze pozycje w Google i więcej klientów.

 

Sprawdź sam, jak wygląda praca Fest Ekipy:

 

Oferta zawiera spoty reklamowe, filmy promocyjne, korporacyjne, szkoleniowe, instruktażowe. Znamy się tez na produkcji billboardów sponsorskich i na wszystkich związanych z nią zawiłościach prawnych. Poza studiem filmowym wyposażonym w najwyższej jakości sprzęt posiadamy również studio graficzne, a w nim utalentowanych i doświadczonych grafików i animatorów.

Film promocyjny to bezpośredni komunikat do widza, składający się z obrazu, muzyki, lektora, ikonografik i innych dodatkowych elementów, które w jednym momencie oddziałują na zmysł wzroku, słuchu, pobudzają wyobraźnię, wywołują emocje, wpływają na pamięć i skojarzenia. Pozytywne emocje wywołane u widza znacząco wpływają na decyzje zakupowe, które podejmuje. Dzięki temu widz staje się klientem, a Twoje wideo będzie inwestycją.

Działamy według przemyślanych i wielokrotnie sprawdzonych procedur, które nigdy nas nie zwiodły. Produkcja filmów reklamowych i promocyjnych odbywa się w kilku prostych krokach:

1. Poznajemy Ciebie, Twoją firmę, historię, produkt i powody, dla których chciałbyś stworzyć spot promocyjny.

2. Uzgadniamy szczegóły dotyczące realizacji (cena filmu promocyjnego, termin wykonania, zakres prac).

3. Tworzymy koncepcję filmu, na podstawie której powstaje scenariusz i storyboardy oraz harmonogram prac.

4. Produkujemy twój film.

5. I… Dostarczamy Ci go w uzgodnionym terminie i w odpowiednim formacie lub zlecamy jego emisję, jeśli będziesz chciał, żebyśmy tym również się zajęli.

 

Co warto wiedzieć?

Według raportu Insivia przeciętny widz jest w stanie zapamiętać 95% treści obejrzanego spotu reklamowego i tylko 10% informacji przeczytanych na temat produktu, na przykład na ulotce czy w prasie. Raport Internet Retailer mówi natomiast, że 52% konsumentów jest bardziej pewnych swoich decyzji zakupowych po obejrzeniu filmów promocyjnych danego produktu. Kiedy film jest bogaty w informacje, 66% widzów ogląda go więcej niż raz. To samo źródło podaje, że obecnie aż 85% klientów deklaruje, że po obejrzeniu filmu promocyjnego są skłonni do zakupy prezentowanych w nim produktów.

Nasze studio filmowe realizuje tylko skuteczne spoty reklamowe. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem!

Jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę, pozyskać nowych klientów i poszerzyć możliwości swojej firmy, skontaktuj się z nami i zapytaj o bezpłatną wycenę:

Filmy promocyjne i reklamowe


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 22 299 12 15

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: