6
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Kraków – filmy promocyjne
i reklamowe

Produkcja oryginalnych spotów reklamowych

Jak myślisz, które z narzędzi marketingowych potrafi jednocześnie oddziaływać na kilka zmysłów, pobudzać wyobraźnię, wywoływać emocje i sprawi, że w ciągu kilkudziesięciu sekund możesz pokazać swój produkt, opowiedzieć o nim, zaprezentować wszystkie jego zalety i efekty działania?

Kraków

ul. Kalwaryjska 69
30-504 Kraków
krakow@festekipa.pl
tel. 22 299 12 15

Agnieszka Zielińska

Koordynator projektu

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Tak, to film promocyjny. Według badań firmy Bright Roll, przeprowadzonych na 150 osobach z kadry kierowniczej w branży reklamowej, aż 91% uważa, że spoty promocyjne są równie lub bardziej skuteczne niż reklamy graficzne, 75% twierdzi, że spoty online są bardziej skuteczne niż telewizyjne, a 68% stwierdza ich wyższość nad social media. Produkcja filmów reklamowych jest więc inwestycją w rozwój marki.

 

Logo ArrineraFilm promujący pierwszy polski sportowy samochód Arrinera

Czy to ujęcia z ziemi, czy z drona, live action, animacja i efekty specjalne, czy też ich połączenie – poradzimy sobie z każdym pomysłem. Nie straszne nam są wyzwania, a w naszej ekipie są specjaliści z wielu dziedzin związanych z produkcją filmów. Od filmowców, po dźwiękowców i montażystów.

 

Logo DiverseJesienny spot reklamowy polskiej marki odzieżowej Diverse. Zdjęcia zrealizowano w USA na ulicach Nowego Jorku.

Czasem, by idealnie wpasować się w wizerunek i klimat marki, trzeba ruszyć za granicę. Dzięki świetnemu dopasowaniu industrialnego Nowego Jorku do Diverse uzyskaliśmy spójny obraz, w którym zaprezentowaliśmy widzom ubrania, ale w niewymuszonej formie lookbooka.

 

Scenariusz, storyboardy, casting, lokacje, plan zdjęciowy i postprodukcja zostały wykonane w ciągu 20 dni roboczych.

Kto lepiej zarekomenduje środek do zwalczania much w stajniach jeśli nie konie? Konie nie mówią? Przy pomocy efektów specjalnych i animacji wszystko jest możliwe! Dzięki nim jesteśmy spełnić nawet pozornie niewykonalne marzenia naszych klientów.

 

Zwiastun filmu “Kucyk”/”My Pretty Ponny”, przeznaczony na rynki zagraniczne.

Nasza oferta nie ogranicza się jedynie do nagrywania całkowicie autorskich filmów reklamowych. Mamy na koncie także zwiastuny filmów, a jeden z nich możesz obejrzeć powyżej. Dobrze zmontowany trailer jest jednym z fundamentów promocji tego typu dzieła. Musi wzbudzić emocje i zdradzić fabułę filmu, bez ujawniania jej dokładnego przebiegu.

 

Nasza ekipa filmowa stworzy dla Ciebie unikalny film promocyjny, wizerunkowy, reklamowy, korporacyjny, instruktażowy, czy wideo z konferencji czy eventu. Produkcja filmów promocyjnych to nie tylko praca, ale też nasza pasja. Mamy niebanalne pomysły, doświadczony zespół, świetnej jakości sprzęt i dobre ceny. Zajmiemy się produkcją od A do Z: od stworzenia pomysłu na film, poprzez jego realizację, postprodukcję, po przygotowanie do emisji. Zajmujemy się również wideo marketingiem i promocją spotu w sieci.

Nasz dom produkcyjny skupia się przede wszystkim na wysokiej jakości i skuteczności tworzonych filmów.

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Zobacz, jak pracujemy:

Nasze realizacje nie są kalką innych produkcji, wiemy, że dzisiaj w świecie marketingu trzeba przede wszystkim się wyróżniać. To, co jest inne niż wszystko dookoła, szybciej zostaje zauważone i zapamiętane. Zastanów się z czym kojarzy Ci się na przykład spot wyborczy? Pewnie widziałeś ich już sporo i wszystkie wyglądały podobnie.

Wiemy, że produkt najlepiej „sprzedaje się” ciekawą historią, dlatego przywiązujemy dużą wagę do pre-produkcji, czyli ustalenia koncepcji i opracowania szczegółowego scenariusza filmu.
 


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 22 299 12 15

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: