6
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Produkcja filmów promocyjnych
i reklamowych – Gdańsk

Stworzymy dla Ciebie skuteczny spot reklamowy

Planujesz stworzenie własnego filmu promocyjnego, który będzie reklamował Twój produkt w Internecie lub telewizji. Przeglądasz rożne strony i śledzisz działania konkurencyjnych firm w tym zakresie. Pewnie zaobserwowałeś już, że nie będzie łatwo przebić się i zostać zauważonym w tym gąszczu reklam, które już zostały wyprodukowane. Na szczęście trafiłeś do nas, a nasza ekipa filmowa wie, jak zrobić spot reklamowy inny niż wszystkie.

Gdańsk

ul. Wassowskiego 12/27
80-225 Gdańsk
gdansk@festekipa.pl
tel. 58 380 08 04

Aneta Stępień

Koordynator projektu

Filmy promocyjne i reklamowe

Spot wyborczy kandydata do sejmiku wojewódzkiego Piotra Giełdona z ramienia partii Nowa Prawica Korwina Mikke

Filmy promocyjne to nie tylko reklamy, które widujemy w TV czy Internecie. Doskonałym przykładem innej odsłony takiego klipu jest spot wyborczy, w którym staraliśmy się pokazać kandydata od innej strony, w niekonwencjonalny sposób.

 

Logo WUP GdańskProdukcja dla dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przedstawiający projekt „Kierunek na pracę”.

W filmie zawarliśmy prosty przekaz, który jest kwintesencją działań WUP w ramach nowego projektu. Połączenie animacji, filmu live action i lektora stworzyło bardzo naturalny obraz. Dzięki temu klip jest wiarygodny i wzbudza zaufanie. Jednocześnie przekazuje ważny, społeczny komunikat.

 

Spot Restauracji Natura w nadmorskiej miejscowości Rozewie. Zdjęcia zrealizowano na terenie klienta w Rozewiu.

W trakcie kilkudziesięciu sekund pokazaliśmy wszystkie atuty firmy naszego klienta. Jedzenie, klimat panujący w restauracji czy pracownicy – przy dobrym pomyśle, w spocie promocyjnym da się przekazać naprawdę wiele. Tworzymy filmy dla różnych branż, stoi za nami duże doświadczenie, ale i motywacja do ciągłego uczenia się. Dzięki temu z pewnością poradzimy sobie z reklamą także dla Twojego biznesu.

 

Logo VERTEXSpot promocyjny, który wykonaliśmy dla agencji reklamowej Brandish.

Możemy pracować na zróżnicowanych materiałach. Możesz liczyć na naszą kreatywność zarówno w tworzeniu czegoś od zera, jak i przy dostarczeniu nam potrzebnych materiałów. Współpracujemy z firmami każdej wielkości i zawsze dopasowujemy się do Twojego budżetu.

 

Działamy w taki sposób:

Filmy promocyjne i reklamowe
Produkujemy spoty reklamowe, billboardy sponsorskie, filmy promocyjne, korporacyjne, szkoleniowe, instruktażowe. W naszych produkcjach stawiamy głównie na jakość i unikalność pomysłów. Nie powielamy schematów, nie zajmujemy się „przerabianiem” zagranicznych spotów, nie produkujemy filmów taśmowo.
U nas w centrum uwagi jesteś Ty, Twoja firma, historia, pasja. Przyjdź do nas i opowiedz nam o tym, a my stworzymy film, który nie tylko zarekomenduje Twój produkt, ale zadziała też na odbiorców, wzbudzi emocje, wywoła pozytywne skojarzenia, zostanie zapamiętany, a przede wszystkim przyniesie oczekiwane rezultaty.

Obejrzyj wyprodukowany przez nas spot wyborczy, który nie jest szablonowym agitowaniem haseł z tym samym wyrazem twarzy na każdym ujęciu. Opowiadamy tu historię, pokazujemy prawdziwego człowieka, skupiliśmy się na tym, żeby dobrze poznać naszego klienta i pokazać go widzom takiego, jakim jest naprawdę.

Film nie jest tylko jednym z narzędzi marketingowych, w którym utopisz swój budżet, bo “może się uda, a może nie”. Film promocyjny jest inwestycją. Wymaga dobrego sprzętu, profesjonalnej ekipy filmowej, pracy doświadczonych grafików i montażystów. To wszystko jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, a ponadto obiecujemy, że cena filmu promocyjnego nie zwali Cię z nóg.

Nasz zespół zadba o to, żeby zrealizowany spot był wizytówką twojej firmy. Jego jakość będzie odzwierciedlała jakość Twoich usług lub produktów, a klienci będą postrzegali Cię jako prawdziwego profesjonalistę, który, tak samo jak dba o wizerunek marki, zadba o ich interesy.

Mamy świadomość tego, że film reklamowy nie może opierać się na samym pomyśle i być jedynie wizualnie estetyczny. Dla nas poza ładnymi obrazkami i interesująca historią liczy się także skuteczność spotu, bo nie chodzi o to, żebyś po prostu miał swój własny film promocyjny, ale żeby ten film dla Ciebie zarabiał.


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 58 380 08 04

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: