6
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Produkcja filmów promocyjnych
i reklamowych – Łódź

Zastanawiasz się, czy stworzyć dla swojej firmy film promocyjny? Niepotrzebnie – nie ma się nad czym dumać. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta: 100 milionów! To liczba użytkowników Internetu, którzy każdego dnia oglądają wideo online. To prawda, że część z nich wybiera słodkie kotki, zabawne dzieciaki czy kompilacje śmiesznych wypadków, ale masa ludzi poszukuje porad na konkretny temat i rozwiązania swoich problemów. Takim rozwiązaniem może być Twój produkt, zarekomendowany w profesjonalnym filmie reklamowym, który dla Ciebie stworzymy.

Łódź

al. Kościuszki 80/82
90-437 Łódź
lodz@festekipa.pl
tel. 22 299 12 15

Marek Grabowski

Koordynator projektu

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Produkcja dla Fegata S.A. producenta preparatu Funaben – wykonana kompleksowo w ciągu 20 dni. Animacja końcowa wykonana techniką 3D.

Zadbamy o każdy element filmu. Od castingu i wyboru odpowiedniego miejsca, przez nagrania, do montażu, całej postprodukcji i stworzenia wszystkich potrzebnych animacji.

 

Logo WUP GdańskProdukcja dla dla Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przedstawiający projekt „Kierunek na pracę”.

W filmie zawarliśmy prosty przekaz, który jest kwintesencją działań WUP w ramach nowego projektu. Połączenie animacji, filmu live action i lektora stworzyło bardzo naturalny obraz. Dzięki temu klip jest wiarygodny i wzbudza zaufanie. Jednocześnie przekazuje ważny, społeczny komunikat.

 

Spot Restauracji Natura w nadmorskiej miejscowości Rozewie. Zdjęcia zrealizowano na terenie klienta w Rozewiu.

W trakcie kilkudziesięciu sekund pokazaliśmy wszystkie atuty firmy naszego klienta. Jedzenie, klimat panujący w restauracji czy pracownicy – przy dobrym pomyśle, w spocie promocyjnym da się przekazać naprawdę wiele. Tworzymy filmy dla różnych branż, stoi za nami duże doświadczenie, ale i motywacja do ciągłego uczenia się. Dzięki temu z pewnością poradzimy sobie z reklamą także dla Twojego biznesu.

 

Logo TaoTaoFilm promujący produkty marki TaoTao. Zdjęcia zrealizowano na terenie firmy klienta.

Jednym z najlepszych sposobów zaprezentowania produktów spożywczych jest pokazanie ich w akcji. W ten sposób sprawiliśmy, że film oddziałuje na zmysły widzów i wzbudza w nich chęć spróbowania prezentowanych potraw.

 

Logo De'LonghiFilm promujący ekspres do kawy The Nest Coffemaker firmy De’Longhi. Zdjęcia zrealizowano w studio filmowym w Gdańsku.

Nagrania w zamkniętym studio mogą być równie ciekawe, jak te na powietrzu. Najważniejszy jest pomysł i odpowiednie przedstawienie reklamowanego produktu. Każda branża rządzi się swoimi prawami, a my jak najbardziej staramy się do niej dopasować, jednocześnie nie powielając utartych schematów.

 

Szukasz skutecznego sposobu promowania swojej firmy? Chciałbyś zwiększyć popularność marki w Internecie? Poszukujesz narzędzia, które pomoże Ci jednocześnie opowiedzieć o firmie, pokazać produkty i zaprezentować efekty ich działania? A wszystko to zawarte w nowoczesnej, przyjemnej dla oka formie i trwające na tyle krótko, by nie znudziło odbiorcy? Stwórz własny film promocyjny!

Produkcja filmowa wygląda u nas tak:

Potrafimy wiele: tworzymy filmy reklamowe, promocyjne do Internetu, spoty reklamowe i billboardy sponsorskie do emisji w TV, filmy instruktażowe, korporacyjne, wizerunkowe, rekrutacyjne. Jeśli masz już w głowie gotowy pomysł na film – zrealizujemy go. Jeśli nie masz pojęcia jak to wideo ma wyglądać, żaden problem – stworzymy koncepcję, a następnie ją zrealizujemy.

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Dbamy o każdy najdrobniejszy szczegół: odpowiedni dobór aktora, muzyka, lektor, scenografia i rekwizyty. Poświęcamy dużo czasu i uwagi na etap pre-produkcji. Najpierw poznamy Ciebie i Twoją firmę, wspólnie określimy cele, które chciałbyś osiągnąć, określimy grupę docelową. Następnie stworzymy unikalną koncepcję spotu, na podstawie której powstanie scenariusz i szczegółowy harmonogram prac.
Nie boimy się żadnej formy spotu, nasza ekipa filmowa i studio graficzne to wykwalifikowani specjaliści, którym nieobce są nawet wymagające animacje.
 


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 22 299 12 15

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: