1
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Filmy promocyjne i reklamowe – Warszawa

Tworzymy skuteczne spoty reklamowe

Oferujemy Ci stworzenie oryginalnego filmu promocyjnego, który wyróżni Twoją firmę wśród konkurencji i spowoduje wzrost popularności oferowanych przez Ciebie usług i produktów. Tak, wiemy… Wszyscy to obiecują, ale my, w przeciwieństwie do innych, popieramy nasze słowa czynami, czyli naszymi produkcjami.

Warszawa

ul. Elektoralna 13 lok 121
00-137 Warszawa
warszawa@festekipa.pl
tel. 22 299 12 15

Anna Mazurek

Koordynator projektu

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Logo DiverseJesienny spot reklamowy polskiej marki odzieżowej Diverse. Zdjęcia zrealizowano w USA na ulicach Nowego Jorku.

Czasem, by idealnie wpasować się w wizerunek i klimat marki, trzeba ruszyć za granicę. Dzięki świetnemu dopasowaniu industrialnego Nowego Jorku do Diverse uzyskaliśmy spójny obraz, w którym zaprezentowaliśmy widzom ubrania, ale w niewymuszonej formie lookbooka.

 

Logo KosnoRelacja ze stoiska Krosno Designe na targach Ambiente we Frankfurcie.

Film promocyjny można także stworzyć przy wyjątkowej okazji – w tym przypadku były to targi. Takie wideo ma bardzo elastyczne przeznaczenie i będzie świetnym uzupełnieniem całej kampanii marketingowej. Sprawdzi się zarówno jako dłuższy spot reklamowy, jak i klasyczne wideorelacja z eventu.

 

Logo TaoTaoFilm promujący produkty marki TaoTao – Strir fry with noodles. Zdjęcia zrealizowano na terenie firmy klienta.

Jednym z najlepszych sposobów zaprezentowania produktów spożywczych jest pokazanie ich w akcji. W ten sposób sprawiliśmy, że film oddziałuje na zmysły widzów i wzbudza w nich chęć spróbowania prezentowanych potraw.

 

Chciałbyś stworzyć dla swojej marki film promocyjny w wersji animowanej? Proszę bardzo! To też potrafimy:

Koncepcja i wykonanie to nasze dzieło. Scenariusz, storyboardy, rysunki, animacje, render produktu zostały wykonane w ciągu 30 dni roboczych.

Masz pomysł, którego nie da się zrealizować za pomocą filmu live action? Dla nas to żaden problem! Zajmujemy się także animacjami 2D i 3D – możemy stworzyć cały spot w formie chociażby filmu rysunkowego.

Billboard sponsorski wykonany w całości techniką 3D. Przeznaczenie: TV.

Nasza ekipa to fachowcy, którzy potrafią wcielić w życie naprawdę wiele pomysłów. Nie boimy wykorzystywać się animacji czy efektów specjalnych, dzięki czemu możemy realizować wszystkie koncepty na reklamy oraz filmy promocyjne.

 

Zobacz, jak pracujemy:

Dlaczego w dzisiejszych czasach warto mieć własny film promocyjny?

1,8 milionów słów – to według  dra Jamesa McQuivey z Forrester Research wartość jednej minuty. Co to oznacza w praktyce? Czy masz tyle czasu i energii, żeby napisać 1,8 mln słów? To równowartość 3600 typowych stron internetowych. Jeśli więc piszesz średnio jedną stronę na godzinę, napisanie takiej ilości słów zajęłoby Ci 150 dni. 150 dni pracy, aby uzyskać efekt jaki może dać 1 minuta filmu!
Jeśli jednak te dane Cię nie przekonały wiedz, że aż 85% osób jest bardziej skłonnych do zakupu danego produktu po obejrzeniu filmu promującego go!

Film promocyjny to niesamowite narzędzie marketingowe – jedno z najbardziej skutecznych i dających największe możliwości. Dlaczego? Dlatego, że film to przekaz składający się z obrazu, muzyki, lektora, ikonografik i innych dodatkowych elementów, które w jednym momencie oddziałują na zmysł wzroku, słuchu, pobudzają wyobraźnię, wywołują emocje, wpływają na pamięć i skojarzenia. Pozytywne uczucia wywołane u widza znacząco wpływają na decyzje zakupowe, które podejmuje.

Produkcja filmów reklamowych i promocyjnych z Fest Ekipą:

Obiecujemy, że stworzymy dla Ciebie w pełni profesjonalną i unikalną produkcję. Zajmiemy się opracowaniem koncepcji, napisaniem scenariusza, doborem odpowiednich aktorów, lektora, muzyki. Nasza ekipa filmowa zajmie się realizacją zdjęć, a zespół doświadczonych grafików i montażystów postprodukcją. Wszystko sprawnie, szybko i zgodnie z ustalonym harmonogramem działań.

Jak widzisz – jesteśmy w stanie zrobić dla Ciebie każdy film promocyjny, reklamowy, korporacyjny, instruktażowy, czy wizerunkowy.
Dobrze zrealizowany spot będzie wizytówką Twojej firmy. Wysoka jakość, dbałość o szczegóły i przemyślana treść sprawią, że będziesz postrzegany przez klientów jako profesjonalista, z którym warto podjąć współpracę. Twój film będzie stanowił jasny przekaz: zadbasz o interesy klienta tak, jak dbasz o własną działalność, dostarczysz mu najwyższej jakości usługę lub produkt – taki jakim będzie Twoje wideo.

Chciałbyś wiedzieć, ile to wszystko będzie kosztować? Sprawdź już teraz:

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 22 299 12 15

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: