6
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Poznań – filmy promocyjne
i reklamowe

Tworzymy  oryginalne i skuteczne spoty reklamowe

Wszyscy wiemy, jakie są podstawowe korzyści płynące z posiadania filmu reklamowego, który promuje firmę, markę, produkt. To najprostszy i zarazem jeden z najbardziej skutecznych sposobów na przekazanie jak największej ilości informacji przy jednoczesnym pokazaniu produktu i zaprezentowaniu jego zastosowania. A czy wiesz, że według badań przeprowadzonych przez Stowarzyszenie Wydawców Online aż 46% internautów po obejrzeniu filmu promocyjnego online podjęło pewne działania?

Poznań

ul. Taczaka 24 lok 103
61-819 Poznań
poznan@festekipa.pl
tel. 22 299 12 15

Aleksandra Wójcicka

Koordynator projektu

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Logo DiverseZimowy spot reklamowy polskiej marki odzieżowej Diverse. Zdjęcia zrealizowano w USA na ulicach Nowego Jorku.

Czasem, by idealnie wpasować się w wizerunek i klimat marki, trzeba ruszyć za granicę. Dzięki świetnemu dopasowaniu industrialnego Nowego Jorku do Diverse uzyskaliśmy spójny obraz, w którym zaprezentowaliśmy widzom ubrania, ale w niewymuszonej formie lookbooka.

 

Logo ArrineraFilm promujący pierwszy polski sportowy samochód Arrinera

Czy to ujęcia z ziemi, czy z drona, live action, animacja i efekty specjalne, czy też ich połączenie – poradzimy sobie z każdym pomysłem. Nie straszne nam są wyzwania, a w naszej ekipie są specjaliści z wielu dziedzin związanych z produkcją filmów. Od filmowców, po dźwiękowców i montażystów.

 

Logo DFDS SeawaysProdukcja filmu dla DFDS Seaways. Rejestracja prac remontowych statku Norman Spirit zmieniającego się w Calais Seaways.

Ilu z nas ma szansę zobaczyć, jak wyglądają prace remontowe na ogromnym statku? Dzięki wyjątkowemu wideo zrealizowanemu dla DFDS Seaways jest to możliwe! Film pozwoli klientom na poznanie możliwości i oferty firmy. Dodatkowo zachęci też postronnych odbiorców, których film po prostu zaciekawi. Dzięki temu zwiększy się liczba wyświetleń, wejść na stronę i social media, a co za tym idzie – lepsze pozycje w Google i więcej klientów.

 

Produkcja dla Fegata S.A. producenta preparatu Funaben – wykonana kompleksowo w ciągu 20 dni. Animacja końcowa wykonana techniką 3D.

Zadbamy o każdy element filmu. Od castingu i wyboru odpowiedniego miejsca, przez nagrania, do montażu, całej postprodukcji i stworzenia wszystkich potrzebnych animacji.

 

Koncepcja i wykonanie to nasze dzieło. Scenariusz, storyboardy, rysunki, animacje, render produktu zostały wykonane w ciągu 30 dni roboczych.

Masz pomysł, którego nie da się zrealizować za pomocą filmu live action? Dla nas to żaden problem! Zajmujemy się także animacjami 2D i 3D – możemy stworzyć cały spot w formie chociażby filmu rysunkowego.

 

Jak odbiorcy zachowują się po obejrzeniu filmu promocyjnego?

  • 26% poszukiwało więcej informacji na temat produktu prezentowanego w filmie
  • 22% odwiedziło stronę internetową producenta
  • 15% udała się bezpośrednio do reklamowanej firmy
  • 12% zdecydowało się na zakup reklamowanego produktu

Te wyniki zdecydowanie robią wrażenie i przekonują, że warto zainwestować w produkcję spotu reklamowego.

Czujesz się przekonany, ale nie wiesz od czego zacząć? Spokojnie. Wszystkim się zajmiemy. Najpierw zobacz, jak pracuje nasza ekipa filmowa:

Zajmujemy się zarówno realizowaniem gotowych koncepcji, jak i tworzeniem własnych – wraz z napisaniem scenariusza i stworzeniem storyboardów. Każdy pomysł jest unikalny i powstaje po dokładnym przeanalizowaniu potrzeb klienta, określeniu grupy docelowej i nakreślenia celów, jakie ma osiągnąć dany spot. Wystarczy, że zgłosisz się do nas, opowiesz nam o swojej firmie, produktach, oczekiwaniach.
Dzisiejszy świat filmów reklamowych to nieustająca konkurencja. Coraz trudniej jest zostać zauważonym i „skraść” zainteresowanie widzów. My pomożemy znaleźć Ci odpowiedni sposób i narzędzia do tego, żeby Twój film nie był taki jak wszystkie.

Temat reklamy środków do zwalczania gryzoni… nie wydaje się być zbyt wdzięcznym do sfilmowania. My jednak zrobiliśmy to w formie zabawnej, kolorowej animacji, która nie tylko rozbawiła widzów, ale sprawiła, że produkt naszego klienta stał się bardziej rozpoznawalny.
Produkcja filmów reklamowych i promocyjnych przebiega zawsze według sprawdzonych, prostych procedur. Proponujemy Ci kompleksową ofertę:

1. Stworzenie koncepcji, opracowanie scenariusza, storyboardów i planu działania.

2. Produkcja spotu z wykorzystaniem wysokiej jakości sprzętu, zrealizowana przez doświadczoną ekipę filmową.

3. Profesjonalna postprodukcja realizowana przez wykwalifikowane studio graficzne.

 

Skontaktuj się i powiedz czego Ci potrzeba, a my prześlemy Ci bezpłatną wycenę

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 22 299 12 15

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: