4
Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

Filmy reklamowe i promocyjne – produkcja Wrocław

Profesjonalne i skuteczne wideo

Jeśli zapytasz przypadkowego konsumenta o to, w jaki sposób podejmuje decyzje przy zakupie, najpewniej odpowie, że kieruje się ceną, zapotrzebowaniem, użytecznością i wygodą. W rzeczywistości jednak na jego decyzje zakupowe ogromny wpływ mają emocje i skojarzenia. W jaki sposób najefektywniej to wykorzystać? Posługując się jednym z najskuteczniejszych narzędzi marketingowych jakim jest film promocyjny.

Wrocław

ul. Leszczyńskiego 4 lok 29
50-078 Wrocław
wroclaw@festekipa.pl
tel. 71 307 37 57

Adam Wiśniewski

Koordynator projektu

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 

Logo DiverseZimowy spot reklamowy polskiej marki odzieżowej Diverse. Zdjęcia zrealizowano w USA na ulicach Nowego Jorku.

Czasem, by idealnie wpasować się w wizerunek i klimat marki, trzeba ruszyć za granicę. Dzięki świetnemu dopasowaniu industrialnego Nowego Jorku do Diverse uzyskaliśmy spójny obraz, w którym zaprezentowaliśmy widzom ubrania, ale w niewymuszonej formie lookbooka.

 

Logo TaoTaoBillboard promujący produkty marki TaoTao. Zdjęcia zrealizowano na terenie firmy klienta.

Billboard sponsorski to jedna z najkrótszych form reklamy. Doskonale sprawdzi się jako uzupełnienie trwającej kampanii, a także wzbudzi zaufanie widzów. Warto, by był spójny z ogółem wizerunku i promocji marki. Możemy więc nagrać go przy okazji pracy nad reklamami i filmami promocyjnymi, tak jak było to w przypadku TaoTao.

 

Logo Grupa GPECFilm korporacyjny dla Grupy GPEC na targi branży ciepłowniczej.

Wideo tego typu to specyficzna forma promocji firmy. Stworzyliśmy go z myślą o targach branżowych, jednak film udostępniony w Internecie pozwolił zajrzeć do wnętrza firmy także klientom przedsiębiorstwa. To pokazuje jak elastyczne zastosowanie mają klipy promocyjne.

 

Świąteczny spot dla TVP 3 Warszawa. Zdjęcia zrealizowano w studio filmowym w Gdańsku.

Film promocyjny nie oznacza jedynie reklamy produktu czy usługi. Każde wideo, skierowane do Twoich odbiorców, będzie generować ruch i polepszy Twoją widoczność w sieci oraz wizerunek w oczach widzów.

 

Film promujący siłownik górniczy firmy Hafner. Zdjęcia zrealizowano w studiu filmowym w Gdańsku.

Każda branża rządzi się własnymi prawami i wymaga od marek różnych metod promocji. Zawsze staramy się poznać jak najlepiej Twoją firmę i przede wszystkim cele, które ma osiągnąć film. Doskonale rozumiemy jak różnią się docelowe grupy odbiorców przedsiębiorstw i robimy wszystko, by jak najlepiej dopasować koncept wideo do nich.

 

Wideo reklamowe wpływa na więcej niż jeden zmysł jednocześnie, potrafi wywoływać w widzach emocje, przywoływać wspomnienia i pozytywne skojarzenia z najbardziej szczęśliwymi chwilami w jego życiu. Jest tylko jeden warunek: musi to być profesjonalnie zrobiony film, z dobrze przygotowaną koncepcją i planem marketingowym. Takie właśnie są nasze produkcje.

Przekonaj się sam, w jaki sposób pracuje nasze studio filmowe:

Działamy według sprawdzonych procedur, w 5 prostych krokach zawarliśmy wszystko, co najważniejsze i to dzięki temu powstają nasze najlepsze filmy.

1. Na początku skupimy się na poznaniu Twoich potrzeb, określeniu celu produkcji, grupy do której skierowany będzie przekaz.

2. Ustalamy szczegóły dotyczące terminu realizacji oraz budżetu kierując się zasadą “Doskonała jakość i dobra cena”.

3. Tworzymy koncepcję filmu, która następnie przekształcamy w profesjonalny scenariusz i storyboardy, a następnie przedstawiamy Ci harmonogram działania.

4. Realizujemy zdjęcia i poddajemy film procesom post produkcji.

5. Dostarczamy Ci gotowy film reklamowy, w ustalonym wcześniej terminie i w odpowiednim formacie lub zlecamy jego emisję, jeśli będziesz chciał, żebyśmy tym również się zajęli.

W naszej ofercie znajdziesz każdy rodzaj wideo, który Cię interesuje: filmy promocyjne, spoty reklamowe, filmy korporacyjne, instruktażowe, szkoleniowe. Znamy się również na wymagającej (pod względem przepisów) produkcji billboardów sponsorskich.

Jeśli masz już gotową koncepcję spotu lub filmu, pomożemy Ci ją udoskonalić i zrealizować. Jeśli nie wiesz jeszcze w jaki sposób chciałbyś wypromować swoją firmę przez film reklamowy, zdaj się na nas. Opracujemy scenariusz i plan działania.

 

 Kliknij  i napisz czego oczekujesz, a my przyślemy Ci darmową wycenę

 
Filmy promocyjne i reklamowe
 


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 71 307 37 57

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

mapa

Zasięg: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: