Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY:

1Grafika After Effects lub Davinci Resolve z doświadczeniem.. Praca przy montażu i postprodukcji spotów telewizyjnych oraz oprawie graficznej materiałów wideo.

2Operatora DSLR z doświadczeniem w pracy przy reportażach, eventach, targach, imprezach, itp. Praca na naszym sprzęcie – jeżeli posiadasz swój sprzęt napisz o tym – to dodatkowy atut.

3Operatora kamery z doświadczeniem w pracy przy spotach reklamowych. Wymagane doświadczenie w pracy w studiu oraz pracy z oświetleniem. Obsługa takich kamer jak Red Epic czy Arri Alexa.

4Grafika / animatora 3D ze zmysłem plastycznym i znajomością programu 3DStudio Max lub jego odpowiedników. Wymagana umiejętność modelowania, teksturowania i przygotowania do animacji realistycznych postaci ludzi, zwierząt, roślin, przedmiotów i umiejętność ich animacji.

5Grafika / animatora 2D z dobrą znajomością programów Adobe Flash, After Effects lub innych programów do animacji. Wymagane zdolności rysunkowe, umiejętności animacji z użyciem płaskich obiektów oraz pracy całkowicie na komputerze (tablet).

6Ekipy ze sprzętem i długoletnim doświadczeniem do kompleksowej produkcji na zasadach podwykonawczych. Proszę opisać posiadany sprzęt, możliwości/umiejętności (na planie i w postprodukcji), teren działania oraz przesłać link do portfolio.

We wszystkich wariantach proszę przesłać:

  • imię i nazwisko,
  • numer kontaktowy i
  • koniecznie linki do portfolio.

Proszę napisać kilka słów o swoim doświadczeniu (na jakim sprzęcie pracowałeś itp.).
Aplikację proszę przesyłać na adres: info@festekipa.pl
W tytule maila proszę wpisać: „Grafik 1″ , „Operator 2″, „Operator 3″, „Grafik 4″, „Grafik 5″ oraz „Ekipa 6″.
Poszukujemy kandydatów z całej Polski.


REALIZUJEMY ZLECENIA Z CAŁEJ POLSKI – JESTEŚMY W 16 MIASTACH

Dzwoń śmiało w godz. 9:00 – 19:00 – 22 299 12 15

Wypracowaliśmy procedurę częściowo zdalnej realizacji zleceń. Postprodukcję realizujemy w siedzibie.
Materiał nagrywają operatorzy z 16 miast w Polsce. Dzięki temu mamy krótkie terminy realizacji.

captcha

mapa


Zasięg: Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń

Braliśmy udział w produkcjach dla firm: